ВУЗ ШАГ
 
м.Червоноград ЗДО ясла-садок №12
 
_

Розклад організованої діяльності

Розклад  занять   групи раннього віку №1

 

  Розклад  занять   групи раннього віку №2

            

Понеділок

1.Літературна діяльність

2.Фізкультура

1. Літературна діяльність

2.Фізкультура

Вівторок

 

1.Сенсорика

2.Музика

1.Довкілля

2.Малювання

Середа

 

1. Малювання

2. Фізкультура

1.Сенсорика

2.Музика

Четвер

 

1.Мовлення дитини

2.Музика

1.Мовлення дитини

2.Фізкультура

 

П’ятниця

 

1.Довкілля

2.Ліпка (аплікація)

1.Музика

2. Ліпка (аплікація)

 

 

Розклад  занять  середньої групи №3

 

Розклад  занять  середньої групи №4

Понеділок

1.Музика

2.Довкілля

1.Музика

2.Довкілля

Вівторок

 

1.Фізкультура

2.Логіко-математичний розвиток

1.Логіко-математичний розвиток

2.Малювання

 

Середа

 

1. Мовлення дитини

2.Малювання

1.Музика

2.Мовлення дитини

3.Духовне виховання

Четвер

 

1.Літературна діяльність

2. Ліпка (аплікація)

3.Музика

1.Мовлення дитини

2.Ліпка (аплікація)

3.Фізкультура

 

П’ятниця

 

1.Мовлення дитини

2.Фізкультура

 

1.Літературна діяльність

2.Фізкультура

    

Розклад  занять  середньої групи №10

 

 

Розклад  занять  старшої групи №6

 

 

Понеділок

1.Довкілля

2.Музика

1.Літературна діяльність

2.Фізкультура

3.Християнське виховання

Вівторок

 

1.Логіко-математичний розвиток

2.Фізкультура

3.Християнське виховання

1.Логіко-математичний розвиток

2.Довкілля

3.Музика

Середа

 

1.Мовлення дитини

2.Музика

3.Малювання

1.Мовлення дитини

2.Ліпка(аплікація)

3.Фізкультура

Четвер

 

1.Літературна   діяльність

2. Аплікація

 

1.Грамота

2.Музикам

3.Підготовка руки дитини до письма

 

П’ятниця

 

1.Мовлення дитини

2. Фізичне виховання

1.Малювання

2.Народознавство

 

 

         

Розклад  занять старшої групи №7

 

 

Розклад  занять старшої групи №8

 

 

Понеділок

1.Фізкультура

2.Довкілля

3.Малювання

 

1.Фізкультура

2.Літературна діяльність

 

 

Вівторок

 

1.Музика

2.Мовлення дитини

3.Християнське виховання 

1.Музика

2.Мовлення дитини

 

Середа

 

1.Логіко-математичний розвиток

2.Літературна діяльність

3.Музика

1.Фізкультура

2.Логіко-математичний розвиток

 

Четвер

 

1. Грамота

2.Народознавство

3.Музика

1.Музика

 

2.Малювання

 

П’ятниця

 

1.Фізкультура

2. Ліпка(аплікація)

3.Підготовка руки дитини до письма

1.Довкілля

2.Аплікація (ліпка)

 

          

Розклад  занять  молодшої  № 9

 

 

Розклад  занять  середньої групи №10

 

 

Понеділок

1.Літературна діяльність

2.Фізкультура

 

1. Довкілля

2.Музика

Вівторок

 

1.Мовлення дитини

2.Музика

 

 

1.Логіко-математичний розвиток

2. Фізкультура

3.Християнське виховання

 

Середа

 

1.Логіко-математичний розвиток

2.Аплікація (Ліпка)

 

1. Мовлення дитини

2.Музика

3.Малювання

Четвер

 

1.Музика

2.Малювання

 

1.Літературна діяльність

 

2.Аплікація (Ліпка)

 

П’ятниця

 

1.Довкілля

2.Фізкультура

 

1.Мовлення дитини

2. Фізкультура

 

                        Розклад  занять молодшої  групи №11

Понеділок

1.Довкілля

2.Музика

 

Вівторок

 

1.Логіко-математичний розвиток

2.Малювання

 

Середа

 

1.Мовлення дитини 

2.Фізкультура

 

Четвер

 

1.Літературна діяльність

 

2.Фізкультура

П’ятниця

 

1. Музика

2.Аплікація (ліпка)